1599505525

רעיונות למתנות בת מצווה

5רעיונות למתנות בת מצווה בלתי נשכחות

בת המצווה של הילדה עומדת בפתח ואתם שואלים את עצמכם, מה לקנות מתנה. אם מעוניינים לתת לה את המתנה המקורית והיפה ביותר, זה לא תמיד קל אך אם חושבים בצורה פתוחה אפשר למצוא הצעות מעניינות, רעיונות בלתי נשכחים עבור מתנות לבת מצווה שכל ילדה תשמח לקבל.

לפני שנציג בפניכם 5 רעיונות כאלה, חשוב לנו לומר, לפני שאתם ממהרים לרכוש מתנות לבת מצווה, רצוי קודם לברר מה הילדה רוצה, מה היא צריכה, ואם מדובר בילדה של קרובי משפחה או חברים, אז רצוי שתבררו עם ההורים מה בדיוק הם מוכנים שתקנו ומה לא.

כשאתם הולכים לרכוש מתנות לבת מצווה, עליכם לזכור שמדובר אומנם באירוע גדול ומיוחד אך מצד שני, אם בגיל 12 הדברים שילדים וילדות אוהבים יכולים להימשך זמן קצר מאוד ולכן רצוי להשקיע במתנה שהילדה תוכל ליהנות ממנו זמן רב או שיהיה זה משהו מיוחד חד פעמי, שישאיר לה זיכרון נעים.

5 עצות לרכישת מתנות בת מצווה

יום כיף בספא – מה יכול להיות מתאים יותר מבילוי של יום כיף בספא עם אימא או חברה טובה? גם בגיל 12 אפשר ללכת וליהנות מעיסוי, סאונה, ג'קוזי, בריכה וארחת בוקר טובה. במקום לקנות משהו שהילדה תשתמש בו זמן קצר או לחשוב על משהו שאולי הילדה תרצה להשתמש בו הרבה זמן, יום ספא יהיה אומנם רק יום אחד, אבל כיפי ובלתי נשכח.

שייט ביאכטה – כמה פעמים יצא לילדה בת 12 לצאת בשייט ביאכטה בחופי ישראל? אתם יכולים לארגן לה שייט עם כמה חברות טובות, כולל ארוחה טובה ושחייה בלב ים. היאכטה כוללת לא מעט פינוקים בלתי נשכחים, כאלה שהילדה תאהב ולא תשכח כל כך מהר.

טיסה בשמי הארץ – כמו שייטה ביאכטה רק בשמיים. טיסה מעל ישראל, עם עצירות במקומות שונים לטיול, יום מפנק שיכול להיות גם מאתר אם הוא כולל צניחה חופשית ביחד עם מדריך. זו ללא ספק מתנה מקורית וחווייתית.

יום כיף במכון יופי – ילדות בני 12 מתחילות לשים לב למראה שלהן ומשקיעות בו זמן רב. יום כיף של אימא ובת או ילדה וחברותיה במכון יופי יכול לתת לה כלים שונים שיעזרו לה גם כשהיא תסיים את היום הזה ותבוא הביתה. לעיתים מימים כאלה אפשר ללמוד הרבה שיטות ודרכים כיצד להתייפות ולשמור על עור הפנים.

מלתחה חדשה – מתנה שנשארת קצת יותר זמן מאשר ימי כיף למיניהם. אם אתם רוצים אפשר לקנות מלתחה חדשה מלאה בבגדים מסוגים ובצבעים שונים. עם זאת קחו בחשבון שהילדה תגדל פיזית והטעם שלה ישתנה, אז תנסו לקנות לה דברים שהיא תוכל ליהנות מהם שיותר זמן, כולל בגדים שיכולים להחזיק מעמד שנים רבות. אלו יכולות להיות מתנות לבת מצווה שהילדה תאהב.

 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 1599505525
*
*
*
*