1599505525

מתנות לגני ילדים - מה חדש בתחום?

לא רק לקראת סוף שנת הלימודים בגנים, אלא עוד הרבה טרם לכך, מוצאים את עצמם וועדי ההורים מתלבטים בשאלה איזו מתנה לרכוש לסיום השנה. מתנות לגני ילדים הו מתנות אשר מוענקות לכל הילדים החמודים והן אמורות לשרת אותם ואת הוריהם בצורה טובה ולאורך זמן. שתישאר מזכרת מצד אחד, אך לא כזאת אשר מוצאת את עצמה בארון האחסון. להלן מספר מתנות חדשות ומקוריות לגני ילדים. כאלה שלא יאכזבו לעולם. אם אתם מחפשים מתנות לילדים - לא בהכרח בגיל הגן, יכולות להיות מגוונות ואצלנו תמצאו רעיונות מגניבים עבורם.

 

מתנות מודפסות

מתנות לגני ילדים אשר בהחלט יכולות להילקח בחשבון הן אלו אשר נושאות את תמונת או שם הילד על גבן, אלא הן המתנות המודפסות. מתנות אלו עוברות טיפול של הדפסה באמצעות סובלימציה כך שמתקבל מוצר אשר נושא את זהות בעליו לאורך תקופת זמן ארוכה יותר מאשר ג'קוזי ספא איכותי. מתנות מודפסות כאלה יכולות לכלול תיקים, ציפיות, פיג'מות, כוסות, סרגלים, מדי גובה, קופסאות אחסון, קופסאות אוכל, מנורות לילה ומגבות עם שם או תמונת הילד. מתנה זו אהובה על הילדים אשר נהנים למצוא את תמונותיהם על גבי הדברים ששייכים להם וגם על ההורים, אשר יכולים לזהות את הציוד של ילדיהם ביתר קלות וללא בלבול.

 

התפתחות קוגניטיבית

אם כבר מתנה לסיום השנה אז שתהיה זו מתנה אשר מאפשרת לילדים ללמוד ולהתפתח. הטכנולוגיה מאפשרת כיום לכל הורה וילדו לקבל דיסק או דיסק-און-קי אשר כוללים משחקי דמיון וחשיבה, לעיתים רבות אף מותאמים אישית עם שם הילד. מתנות לגני ילדים מהז'אנר הזה עוסקות בהפעלת הדמיון, למידת מילים, אותיות, מספרים ועוד, בהתאם לקבוצת הגיל המיועדת. ניתן גם לבחור משחקי לוח שונים כאשר מספר ספקים אף מציעים שהאריזה מקרטון תכלול את תמונת הילד או כל ילדי הגן. 

 

הפקת קליפ

הורים רבים מעוניינים שהמזכרת מגן הילדים תישמר זמן רב לאחר מכן ועל כן בוחרים בהפקת קליפ וידאו. בקליפ זה ניתן לשלב את הילדים, ההורים, הגננות והמפעילים השונים ליצירת קטע משעשע על החיים של הילדים בגן, מספר מילים על כל ילד, צילומים מתוך גן הילדים במצלמה נסתרת וכל רעיון אחר יילקח בחשבון. מתנות לגני ילדים הן כיף אמיתי, מזכרת לחיים עבור אותם הקטנטנים.

 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 1599505525
*
*
*
*