1599505525

מתנות לעובדים – הדרך שלכם להביע הערכה

תקופת החגים בפתח וזה בדיוק הזמן למתנה קטנה לעובדים שלכם לאות הערכה. אין ספק שמתנה היא סוג של אמירה, היא מכילה בתוכה מסר אישי שנותן המתנה רוצה להעביר. במובן הזה, מתנות לעובדים בהחלט יכולות לתרום לתחושת השייכות שלהם ולחיזוק הקשר למקום העבודה. אבל איך מביאים מתנה מקורית ורעננה, כזו שלא תהיה כמו עוד מתנה מיני רבות, שבלונית, כמו מתוך סט המתנות לעובדים הסטנדרטי? על כל אלה ועוד במאמר הבא.

 

מילת מפתח א': פונקציונליות

מתנה פונקציונלית, כלומר שימושית, היא כזו אשר תשאיר על העובדים שלכם חותם לטווח ארוך. מדוע? משום שיהיה לה שימוש וכך היא תימצא בהישג יד. אין סיכוי שהם יוכלו לשכוח אותה. דוגמאות למתנות כאלה יכולות להיות למשל מעמד לעטים, שעון בעיצוב מיוחד – תלוי תמיד על קיר המשרד, מארז מהודר ליין כולל כוסות וכדומה. על כולם ניתן להוסיף הקדשה אישית בצורת חריטה, מה שמוסיף למידת הרושם והאלגנטיות.

 

מילת מפתח ב': חוויה

עוד סוג של מתנה שהעובד לא ישכח הוא מתנת חוויה. מה הכוונה? מתנות חוויה הן כל מתנה אשר מוציאה את העובד מאזור הנוחות שלו, גורמת לו לעשות פעילות פנאי או בילוי חדשה ומרגשת ובמובן הזה מותירה עליו חותם רגשי. כדוגמא לכך יכול להיות כרטיס למגוון פעילויות שטח כמו למשל טיולי טרקטורונים, ג'יפים, רכיבה על סוסים, צניחה, שייט ושלל פעילויות אחרות. ניתן גם לעשות זאת במסגרת העבודה ולקחת את כל העובדים ליום גיבוש מרוכז שיספק להם חוויה כיפית משותפת.

 

מילת מפתח ג': מקוריות

לפעמים, כדי להעלות חיוך אמתי ולתפוס את תשומת לב העובד מספיק להביא לו מתנה מקורית ומפתיעה, כזו שהוא טרם חשב עליה. במובן הזה, גם מתנות החוויה יכולות להתאים לקטגוריה זו. מתנות מקוריות לעובדים יכולות להיות גם גאדג'טים לשולחן המשרד בצורות חביבות ומוזרות, למשל עכבר מחשב בצורת מכונית, כדור ועוד כהנא וכהנא או תמונת השראה עם משפט מיוחד וכדומה. רעיון נוסף הוא לחשוב על "בדיחה פרטית", עניין חברתי במשרד, שכולם מתחברים אליו, ולנסות לחשוב על מתנה ברוח זו. אין ספק שזה יעלה חיוך על פני העובדים כולם.

 

חשוב מאוד לזכור, שלפעמים העיסוק בצורה של המתנה, הכוונה הענקת משקל יתר לחיצוניות שלה, עלול להסיח אתכם מהמטרה העיקרית. המטרה הזו היא בסך הכול פשוטה: להביא משהו משמח שיגרום להרגשה טובה. טמונה כאן הענקה של ההרגשה שאתם חושבים על העובדים שלכם ונמצאים שם בשבילם. במובן הזה, כרטיס ברכה עם הקדשה אישית נחמדה בהחלט יעשה את העבודה עבורכם. וככל שהברכה תהיה אישית ומדויקת יותר, כך העובדים שלכם יתמלאו ברגשות החיוביים הנובעים מתחושת ההערכה שמופגנת כלפיהם. זכרו, לפעמים מתנה קטנה יכולה ליצור הבדל גדול בגישה של העובד שלכם לעבודה. על כן השקיעו בה ועשו זאת מכל הלב, כך שהם יוכלו לחוש בכך. רובנו איננו מודעים לכך שאנו יכולים לקבל החזרי מס היכולים להגיע לסכומים משמעותיים.

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 1599505525
*
*
*
*