1599505525

המדריך לבחירת מתנות מקוריות

כמה שזה כיף לקבל מתנות, ככה זה לא תמיד קל לבחור אותן עבור מישהו אחר. לפעמים, אנחנו אפילו חוטאים בלחשוב על עצמנו, על מה שאנחנו היינו שמחים לקבל. לעתים מרוב שאנו אובדי עצות ורעיונות, אנחנו פשוט בוחרים מתוך דחיפות, ומסתפקים לבסוף במתנה שגרתית שתסמל ש"העיקר הכוונה". אבל, רק רגע, אין זה חייב להיות ככה. בדיוק עבורכם, המתלבטים, המקצרים, הממהרים וסתם עבור כל מי שבדיוק נגמרה לו ההשראה, הכנו את המדריך הזה לבחירת המתנה המקורית המושלמת. אחרי זה, אין מצב שתישארו ללא רעיונות!

 

להדפיס? שווה לכל כיס!

אחד הרעיונות הקלאסיים ליצירת מתנה מקורית וייחודית שלא תהיה דומה לשום דבר אחר הוא מתנה באמצעות הדפסה של הקדשה אישית. ההדפסה יכולה להגיע על טקסטיל מסוגים שונים – חלוקים, מגבות, בגדים תחתונים, מצעים ועד הדפסה על קרמיקה (כוסות) זכוכית (כלים ואגרטלים) ועוד מגוון חפצים ומוצרים רבים אחרים. הרעיון כאן הוא שההדפסה היא כהקדשה אישית, שנשארת עם מקבל המתנה לעד, וככל שהפריט יהיה יותר שימושי כך הוא ילווה אותו לאורך זמן. כיום ניתן גם ליצור הדפסה בשירות עצמי ישירות דרך האתרים של הספקים השונים, ובכך לחסוך גם בזמן יקר. בשורה התחתונה, מדובר במתנה עם השקעה כספית לא גדולה ועם ערך אישי עצום!

 

עוברים לדיגיטלי!

אם מקבל המתנה שלכם אוהב לקרוא ספרים, לא חייבים להרוס בשבילו את יערות הגשם. מעתה, ניתן להזמין ספרי מתנה במהדורה דיגיטלית לקריאה ישירות דרך המחשב. יש בכך מן האמירה המקורית והעכשווית, ומהמקוריות של לא כמו כולם. נוסף על כך ספרים דיגיטליים יכולים להגיע במבחר רחב יותר – אין הגבלה של אחסון כי מדובר באתר אינטרנט ולרוב הם גם יהיו זולים יותר. כל הרעיון כאן הוא פשוט לחשוב לאיזה ז'אנר יתחבר מקבל המתנה – מתח? רומנטי? הרפתקה?

 

ומה נביא לגבר?

קניית מתנה לגבר היא אתגר מיוחד בפני עצמו. עבור גברים קיימות מתנות מקוריות רבות. הנה כמה דוגמאות: גאדג'טים למחשב בצורות שונות: למשל עכבר בצורת מכונית, כדורסל ועוד; מוצרי אלכוהול מגוונים – משחמט ששחקני המשחק שלו הם "שוטים" של אלכוהול ועד מארזי יין מהודרים; אביזרי עישון בצורות שונות ומצחיקות למשל מאפרת כדורגל ומצת לייזר ועוד ועוד.

 

התבלין הסודי

כל כמה שהמתנה תהיה מקורית, אם לא תופיע בה הקדשה אישית קטנה, משהו יחסר בה. ההקדשה היא ממש כמו התבלין הסודי באוכל שעושה את כל ההבדל. על כן ההמלצה שלנו היא שתשבו לכם בנחת, קחו את הזמן, אפילו רק כמה דקות, ונסו לחשוב על האדם שמקבל את המתנה, כמה הוא משמעותי בחייכם והוסיפו מילים שיוצאות מהלב ונוגעות בלב. אולי אפילו כדאי לשקול לעשות זאת בכתב יד, כמו פעם, כדי להעניק לזה פן אישי אף יותר. לצד מתנה מקורית ומיוחדת, אין ספק שהדבר יעלה חיוך גדול על פניו של מקבל המתנה והוקרת תודה.

 

 

 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 1599505525
*
*
*
*